Umělecký orgasmus v rádiové hlavě

13.4.2010 22:09

Hudební koncerty jsou zvláštní události - zhmotnění platonických lásek a božských idolů pár metrů od vás (při troše štěstí, menšího či většího), živá reprodukce stokrát omílaných tonů v mnohdy pochybných kvalitách od vypilovaného originálu a v neposlední řadě zešťíhlovací kůra vašeho účtu spojená s vyčerpávající cestou a čekáním.

Placebo - Battle for the Sun - Recenze

29.7.2009 22:10

Update: Placebo vykrádá KISS!Více v článku a popisku o skladbě For What It's Worth

Timo Maas

16.4.2009 16:55

Dny se oteplují, sukýnky zkracují a mužská rasa je stále více vystavována riziku nesmírné nebezpečnosti - svůdnosti. Tu produkuje ženská rasa exponenciálně k hladině rtuti v teploměru současně s lineárně klesajícím počtem oblečení. Je to smutné, že tak inteligentní lidé jako muži, řídí svoje chování k tak...ženě. Muži ovšem nejsou stvoření blbá, jak je popisují červené knihovny, a neméně chytré ženy to ví. Za tu řadu let, co obývají naši planetu, se naučily nespočet triků a esa jsou plná jejich bezedných rukávů. Jedním takovým bonusem k jejich podstatě jsou svůdně smyslné pohyby za doprovodu hudby. A tak se zasely seménka do hnusu jménem techno a podobně.

 

Adele vs. Kate Nash

23.3.2009 16:07

Na nedávném 51. udílení cen Grammy si zřejmě krásně mnula ruce zpěvačka Adele, která vyhrála v kategorii objev roku a zpěvačka roku. Nominována byla i v několika dalších, jako například nahrávka roku. Normálně na takové a jim podobné soutěže kálím, protože o nich rozhoduje banda namyšlených nýmadnů, kteří zpohodlněli natolik, že se nesnaží svými rozhodnutími ukázat ani svoje podivínství. Tento ročník udílení cen Grammy mě upoutal především účinkováním Radiohead, kteří se takových akcí většinou obloukem vyhýbají. Asi k tomu měli důvod, protože vyhráli cenu za nejlepší alternativní album (aby ne).

Adele je nudný patron, vydávající se za soulovou/jazzovou zpěvačku (haha) a naproti ní stojí téměř nepovšimnutý stroj na hity, dynamická a sympatická Kate Nash, která se nebojí přiznat, že je popová.

Yonderboi - maďarská retro múza

20.1.2009 19:18

Není to tak dávno, co si moje AlterEgo stěžovalo na uši.

"Všecko je tak všední, oposlouchané, bez špetky nápadu a stylu. Nemáte se tak moc rádi, že bydlíte každá na jiné straně hlavy. Vždyť vy na sebe ani nevidíte. I ty kule, co se celý den paří v těch těsných trenclách, na sebe vidí. Že vy jste, slečny, nějaké rozladěné?"

Že jsou uši v pořádku a AlterEgo trpí pouze nedostatkem...hudebně kvalitního a především originálního materiálu, dokázalo nečekané překvapení pocházející z o nic méně čekané země. Maďarsko jest rodná země hudebníka, říkající si Yonderboi.

Coldplay - Óda na podzim

16.11.2008 20:18

Podzim se změnil. Ze dne na den už nám neukazuje svoje krásně vyvinuté vnady.  Otočil se zády a vystrkuje na nás svou chlupatou řiť. Pohled k nezaplacení. Přesto ho mám rád. Přesto tu jeho chlupatou zadnici miluju. Jak jen krásně dokáže zpříjemnit pochmurný večer.

1 2