ICQ protokol vs. Kalimero: dobojováno -> Google Jabber

19.2.2009 16:03

ICQ jako program už nepoužívám řadu let. Tehdy ještě kvalitní ICQ 2003b hyzdilo moje PC velice krátkou dobu. Do dnes používám Mirandu v nejrůznějších pack variantách. Spousta lidí se dušuje tím, jak je alternativní a používá něco jiného než  ICQ. Stejně jako je v módě nadávat na Microsoft, Visty, ATI/NVIDIA karty, AMD/Intel procesory, ceny her, cenu hudby, ceny rohlíku i cenu nejlepších hospodských brambůrek, stejně tak se s oblibou nadává na ICQ. Je to prostě trend. Že jde nejvíce slyšet lidi, kteří o dané problematice vědí asi tolik, co já o přípravě kuřete vindaloo na kari, už raději pomlčím.

MMOGames.cz - portál o MMORPG hrách a MMO obecně

8.2.2009 21:45

Před pár dny jsem spustil se svým týmem a redakcí nový projekt

MMOGames.cz

MMOGames.cz je informační a komunitní server pro všechny hráče dnes čím dál tím více populárních MMO (Massively-Multiplayer Online) her. Samotný nápad zaplnit mezeru na českém internetu se zrodil v hlavě kamaráda Vítka Matušky, který dělá grafiku pro naše AlterEgo Designers. Dnes mě to až děsí, když si uvědomím, že je to půl roku nazpět. Tak dlouho se táhl vývoj s četnými mezerami a pauzami. S MMOGames.cz máme ty největší ambice. Stát se nejčtenějším, největším a hlavně nejužitečnějším portálem pro MMO hráče. Místem, kde se bude moci komunita MMO hráčů scházet, diskutovat, informovat se, prezentovat svoje úspěchy, recenzovat hry, hledat hráče do svých guild a spousty dalšího.

Alza.cz – problematická reklamace? Slabé slovo!

13.1.2009 17:46
Když ptáčka chytají, hezky mu zpívají.Prodat, schovat.Náš zákazník, náš pán...dokud nenakoupí.

Křišťálová Lupa 2008 – soutěž sama pro sebe

9.12.2008 14:03

Prison-break.cz, moje první větší dítě, které jsem porodil s naší redakcí, mě vyslalo do rušného středu naší bezvýznamné zemičky. Praha byla dějištěm již třetího ročníku soutěže popularity internetových projektů - Křišťálové Lupy. A seriál Prison Break rozhodně pořád populární je...a v tom je ten problém...