Důchodci v MHD #1

19.8.2009 20:34

Dnes bylo mým ctnostným potěšením využít naší městské hromadné dopravy, zvané též místní hantýrkou „emhádéčko". Toto slovo vzniklo zřejmě fonetickou formou od zkratky MHD. Abych byl konkrétní - jednalo se o místní vnitroměstskou (je to něco jako vnitrostátní, ale jezdí jen uvnitř města) pravidelnou autobusovou dopravu.

Martin Válek - umění vrací úder

14.8.2009 11:32

Režiséra, scénáristy, skladatele, herce, fotografa, milovníka krásných žen a celkově všestranného umělce Martina Válka už není nutno vůbec představovat. Pokud však stále patříte mezi tu ubohou 99,9% menšinu, která o něm ještě neslyšela, přečtěte si předchozí článek Martin Válek: Génius příští generace a Martin Válek: Nečekejte čekané.

Martin Válek - nečekejte čekané

19.4.2009 21:13

Martina Válka netřeba více představovat. Mnohé už bylo napsáno v předchozím článku Martin Válek - Génius příští genereace, ve kterém jsme měli možnost spatřit pravou hloubku umění. Pro ty z vás, kteří jste ještě nebyli schopni tak astronomicky emocemi naplněná díla vstřebat, mám špatnou zprávu. Dopey vydává další 3 rozmanité kousky, které posunují hranici do neprobádaných končin, což je pro ostatní diváky neuvěřitelné pozitivní zpráva.

Velikonoce … a sadisti mají pré

12.4.2009 18:11

Je obecně známo, že jsem nenapravitelný sadista. Rád biji přítelkyni, kamarády, kamarádky, rodinu, zvířata, kolegy v práci, klienty na schůzích, prodavačku v obchodě, plyšové hračky, kolemjdoucí a nevynechám ani možnost nařezat sobě. Kdyby to šlo, mlátím hlava nehlava i herce na filmovém plátně. Dnešní společnost bohužel ještě sociálně nedozrála tak, aby byla schopna tyto choutky akceptovat.

Diskuze: to je můj názor

8.4.2009 8:44

Diskuze se sviňa věc. Její cíl, tedy hodnotně rozšířit obsah článku o další pohledy a připomínky v drtivé většině padá a většinou jsme svědky důkazu upadající komunikace dnešní civilizace. Ač nerad rozlišuji dle věku, většinou za to může ta pakáž, co mi tuhle hází klacky do oken. Co naplat. Když dáte do rukou nedorostlému myšlení nástroj, jak oslovit svět, nemůžete se divit těch zhovadilostí, co se dočtete.

Sračka s vůní jahod

6.4.2009 19:02

Svět kolem nás je plný sexu, perverze a nechutností. Že se to na nás valí z internetu, jsme si už mnozí zvykli. Ta pravá hrozba však číhá hluboko mezi námi. Je skrytá a podvědomá. Její síla spočívá v tom, že si ji na první pohled nevšimnete a o to snažší pro ni je se do vás dostat a zevnitř vás sžírat a uhnívat.

Odolejte sexuálním zhýralostem, jejichž podtext na vás útočí na každém rohu!

1 2 3 4 5 6