zobrazit rychlé menu
hlavička

Nový systém, grafika i přístup

Kovářova kobyla ...

Asi tak nějak se musel můj blog po dlouhé měsíce cítit - řídký pochybný obsah, dosluhující vzhled i nefunkční návrh. Cítil jsem, že koncept nefunguje. Mé priority se přesunuli jinam. Chtěl jsem se odpoutat od balastu vycházejícího z tradičního pojetí blogu a vytvořit moderní, čistý a logicky se chovající web.

Proto se nyní díváte na nový blog, nové AlterEgo.

Nakopnutí k tvorbě nového výlevníku přišlo se zakázkou na kopii mého původního blogu. Výsledkem je web veronikalatochova.cz. S kopií jsem se nespokojil, a přestože web předchůdce nezapře, jedná se o kompletně nový systém s řadou změn.

Můj nový web měl z tohoto vycházet a jak to dopadlo, je možné vidět na obrázcích níže. Od každého bral něco.

Polonové alterego Polonové alterego

Jak však na současném vzhledu můžete vidět, nakonec jsem se i toto rozhodl celé zahodit.

Nový web není pouhou grafickou změnou. Jedná se o do detailu promyšlený funkční návrh. Vše nepotřebné šlo pryč, vše ostatní má svoje místo i chování. To vše je postaveno na vlastním systému ADMI za pomoci zkušeností získaných za dlouhá léta praxe a využití nových technologií.

Spousty drobných i větších vlastností se mohou na první pohled skrývat, ale dohromady tvoří jeden funkční celek.

Tento článek jsem pro názornost naplnil nějakými testovacími daty. Nic však již nebrání tvorbě nového obsahu, který si snad najde místo i ve vašem prohlížeči.

Sepsáno 7.2.2013 0:55 do kategorie Head work

jeden malinký zápor +
druhý větší zápor +
85 %
- úžasná vlastnsot
- skvělá fičurka
- užitečná funkce
- celkový přínos lidstvu

Komentáře

7.2.2013 0:56
# Ondřej Vašíček
Testovací komentář pro web alterego.ondrejvasicek.cz

Děláte očí! Ohryzek ti zná nechceš od lory blok, s si brna ta mě básní. Čárky líbí oč musili i pražská psí. Tři čapli nu dar krysy pádu obracím vandrák začervenala otíral – u vozy nimi kuba nohou, mu psy časně líbala koberce vši neoblomná. Místě expres ututlat vyhodil, pravého ze zmínka dám povolení k syn nu žebřiňáku krve miláčku useknu, někam z mámě.
Napsat komentář
Ondřej Vašíček