Nový systém, grafika i přístup

7.2.2013 0:55

Kovářova kobyla ...

Asi tak nějak se musel můj blog po dlouhé měsíce cítit - řídký pochybný obsah, dosluhující vzhled i nefunkční návrh. Cítil jsem, že koncept nefunguje. Mé priority se přesunuli jinam. Chtěl jsem se odpoutat od balastu vycházejícího z tradičního pojetí blogu a vytvořit moderní, čistý a logicky se chovající web.

Recenze jQuery bez předchozích znalostí. I vy můžete efektně vyhodit peníze z okna!

20.2.2012 4:02

Nedávno jsem se rozhodl od píky začít studovat JS knihovnu jQuery, kterou jsem zatím jen sporadicky používal. Koupil jsem si proto v dobré víře knihu jQuery bez předchozích znalostí.

Kdo však mohl tušit, že kniha není určena pro čtenáře bez předchozích znalostí, ale je bez předchozích znalostí napsána?

Kterak Ondřej dítě s rakovinou zahubiti měl

1.9.2011 17:49

Na Rožmitálově ulici v Blansku se mi dvě sympatické mladé slečny, pravděpodobně romského původu, snažili z košíčku prodat nějaké cetky. Prý proti dětské rakovině v brněnské nemocnici. No, pominu, že v žádné brněnské nemocnici neumírají děti na rakovinu kvůli nedostatku peněz a stejně tak pár tisícikorun lepší výzkum nezajistí.Většina lidí buď dělá, že jsou neviditelní a jdou dál, druzí se zastydí a něco zaplatí. Není nad to, koupit si dobrý pocit, co? Doporučuje 4 z 5 prodavačů odpustků.

Gran Torino, Scott Pilgrim, Moon

25.4.2011 22:22

V posledním měsíci se mi docela poštěstilo. Vzniklo totiž několik příležitostí okupovat naši velkou plasmovou TV, která je po většinu večerů mému oku zapovězena. Ono oko bych na ni hodit mohl, ale sledovat po večerech Ordinaci a politické debaty na takovém technickém skvostu, to je proti technické lidskosti!

Jal jsem se tedy úkolu pracně vykrojit nějaký čas z nabitého pracovního rozvrhu a nacpat do něj nějaký smysluplný výběr HD/FullHD filmů, které mě tu neutěšeně žádají o zhlédnutí. A že jich není málo.

Stal se ze mě LEVIČÁK

2.4.2011 19:24

Svět se mění, časy se mění, sakra, i to spodní prádlo se mění každej den, tak proč by se nemohl změnit člověk? Já se změnil. Je ze mě levičák tělem i duší. Nebylo to lehké rozhodnutí. Však se podívejte na dnešní sexuálně-eroticko-konzumní společnost, která svým hrhr stylem udělala z drtivé většiny populace čistokrevné dolňáky. Přitom být horňákem není nic, za co by se člověk musel stydět. Nahoře to je mnohdy o poznání krásnější. Pravičáci jsou pak kapitolou sami pro sebe. Jasně si pamatuji dobu lehce minulou, kdy nás zákeřný trend nutil sice stále zůstat dolňáky, avšak přiklánět se v mnohém k pravé straně.

S tím vším je ale konec. Už žádné koukání skrz prsty na horňáky či dolňáky, už žádní radikální pravičáci. Ukažme si, proč je dobré býti LEVIČÁKEM!

3D domácí kino - první dojmy

12.12.2010 23:23

Zhruba 14 dní se v naší domácnosti nachází 50ti palcová plasma PS50C680 od Samsungu. Za cenu něco málo vyšší než 23 tisíc jde o bezkonkurenční koupi, protože jde stejný panel jako sedmičková řada (ach ten marketing), podporuje 3D a jsou k ní jedny brýle zdarma.

1 2 3 4 5 6 ... 21