Dexter, The Killer

20.11.2013 21:56

Je možné obdivovat vraha?

Konec cesty jedné z nejvýraznějších seriálových osobností.

Ondra cukrářem - Sorted!

17.3.2013 0:41

Má dlouholetá kariéra kráječe, vážiče a ochutnávače nabrala s příchodem kulinářského seriálu Sorted na Videa Česky.cz nečekaný obrat.

Snaha potěšit přítelkyni zákuskem s jejím oblíbeným likérem a naivita mě dovedly k čtyřhodinovému maratonu.

Nový systém, grafika i přístup

7.2.2013 0:55

Kovářova kobyla ...

Asi tak nějak se musel můj blog po dlouhé měsíce cítit - řídký pochybný obsah, dosluhující vzhled i nefunkční návrh. Cítil jsem, že koncept nefunguje. Mé priority se přesunuli jinam. Chtěl jsem se odpoutat od balastu vycházejícího z tradičního pojetí blogu a vytvořit moderní, čistý a logicky se chovající web.

Recenze jQuery bez předchozích znalostí. I vy můžete efektně vyhodit peníze z okna!

20.2.2012 4:02

Nedávno jsem se rozhodl od píky začít studovat JS knihovnu jQuery, kterou jsem zatím jen sporadicky používal. Koupil jsem si proto v dobré víře knihu jQuery bez předchozích znalostí.

Kdo však mohl tušit, že kniha není určena pro čtenáře bez předchozích znalostí, ale je bez předchozích znalostí napsána?

Kterak Ondřej dítě s rakovinou zahubiti měl

1.9.2011 17:49

Na Rožmitálově ulici v Blansku se mi dvě sympatické mladé slečny, pravděpodobně romského původu, snažili z košíčku prodat nějaké cetky. Prý proti dětské rakovině v brněnské nemocnici. No, pominu, že v žádné brněnské nemocnici neumírají děti na rakovinu kvůli nedostatku peněz a stejně tak pár tisícikorun lepší výzkum nezajistí.Většina lidí buď dělá, že jsou neviditelní a jdou dál, druzí se zastydí a něco zaplatí. Není nad to, koupit si dobrý pocit, co? Doporučuje 4 z 5 prodavačů odpustků.

Gran Torino, Scott Pilgrim, Moon

25.4.2011 22:22

V posledním měsíci se mi docela poštěstilo. Vzniklo totiž několik příležitostí okupovat naši velkou plasmovou TV, která je po většinu večerů mému oku zapovězena. Ono oko bych na ni hodit mohl, ale sledovat po večerech Ordinaci a politické debaty na takovém technickém skvostu, to je proti technické lidskosti!

Jal jsem se tedy úkolu pracně vykrojit nějaký čas z nabitého pracovního rozvrhu a nacpat do něj nějaký smysluplný výběr HD/FullHD filmů, které mě tu neutěšeně žádají o zhlédnutí. A že jich není málo.

1 2 3 4 5 ... 20